Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U
Plateel wijwaterkan met inscriptie, plateel Zuid Holland, ontwerp Hans Mengelberg 16xø14cm. Cond.: G
Twee Gouda platelen miniatuurvaasjes (1 chip), decor Prinzess Ivora ca. 1920 7,5-8,5cm. Cond.: R-G
Zeven Makkumse keramieken wandtegels 20e eeuw met diverse voorstellingen (1 chip) 10x10cm. tot 18x18cm. Cond.: G
Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )
3 Delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, 1x blaker origineel elektrisch Koninklijke plateelbakkerij (oortje gelijmd), 1x bord Souvenir Nieuwersluis Huize Rupelmonde, Zenith Gouda en 1xbord Uw ge...
Twee Japanse kutani porseleinen siervaasjes ca. 1900 met landschap, bloemen en vogeldecor 12xø6cm. Cond.: G
Twee majolica Historisme siervazen ca. 1900 met groen rocaille decor. beschadigde bovenrand en 1 chip aan voet 27x12xø11cm. Cond.: M
Franse Fayence blaker met bloememotief 20e eeuw in waaiervorm. In zeer goede staat 8x18x16cm.
Twee porseleinen figuren ca. 1900; 1x Jezus op gobelin (gelijmd) en 1x heilige Petrus met kind (Nr. 12692 Germany), gelijmd 19-60cm. Cond.: R
Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...
Aardewerken stoofje 17e-18e eeuw, keramiek groen geglazuurd (gelijmd) 14xø26cm. Cond.: R
Oude keramieken dekselpot staand op drie pootjes, gemerkt Denert en Balichoni ca. 1920 in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G
Vijf oude geëmailleerde kop&schotels in diverse kleuren ca. 1930, vermoedelijk Rusland met bloemdecor (1 chip) 5xø13cm. Cond.: G
5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G
Zes KPM porseleinen gebaksbordjes 1e helft 20e eeuw met bloem- en gouddecor en geschulpte rand ø17cm. Cond.: G
2 Lladro poseleinen figuren, ganzen, en 1 wedgwood bisquit poseleinen dekseldoos, 20e eeuw (bij 1 gans chipje v.d. staarrt af) 6-12 cm., Cond.:R/G
Moderne keramieken design koe, handbeschilderd (spaarpot) 18x27x8 cm., Cond.:G
Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G
Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G
Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G
Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.
Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G
Drie aquarellen, onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, 2x molen 12,5x9cm. en 9,5x14cm. en 1x reddingsschip Brandaris 20x15cm. Cond.: G
Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G
2x Jan Toorop, reproductie op papier, twee religieuze voorstellingen 22x22cm. en 8,5x11cm. Cond.: G
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G
Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G
Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...
Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G
Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G
Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.
Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G
Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G
Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met randschade en kale plekken 140x93cm. Cond.: M
Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Drie delen Chinees aardewerk 1930; 1x porseleinen schaaltje met blauwe draak en vlechtwerk 16x18x9cm. , 1x trekpot met bont bloemendecor 12x18x13cm. en 1x keramieken bonbonschaal met vlechtwerk hengse...
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM sc...
Oud beschilderd limoges porseleinen ei ø4,5cm. en een Steinbock-emaille beschilderd schaaltje (Austria) 20e eeuw 2xø5,5cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G
Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...