Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R
Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...
Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, berglandschap met kerk 40x50cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G