Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G
Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Kolompendule ca. 1870 met intarsia en plateau met intarsia. 8-Daags uurwerk met originele compensatieslinger (notenhout). In goede originele staat 55x30x15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen figurenpendule, ca.1870, Duits, 8-daags uurwerk. (duif iets beschadigd en 1 duif mist waarschijnlijk) 33x49x16cm., Cond.:R/G
Zwaar bronzen klokkenstel Frankrijk ca. 1880 in Louis Quinze stijl geheel staand op klauwpoten. Uurwerk met emaille cartouches. 8-Daags uurwerk, gemerkt Ch. les Mt. in goede originele staat 45x28x20cm...
Schitterend antiek jugendstil 3-delig klokkenstel met keramiek en messing armaturen. Ca.1900, prachtig bloemendecor met zweepslag motief, 8-daagsuurwerk. In zeer goede staat. 54x20x30cm en 53x19x19cm.
Monumentale Engelse 19e eeuwse wortelnoten pendule met zwaar koperen snek uurwerk (ketting). Bloem- en bandintarsia met lichte beschadigingen in het fineer. De pendule is in originele staat 62x47x22cm...
Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Prachtige antieke vuurvergulde bronzen empire pendule, ca.1880, Ducommun A.Strasbourg. Mooie bewerkte kast met als voorstelling een liggende engel tussen 2 bomen, bovenop een cup met 2 vlinders. Touwt...
Zeldzame grote antieke Jugendstil majolica pendule met romantische voorstelling van zittende vrouw, gesigneerd C. Sticher. Zweepslagmotief, bloemenmotief en gouddecor. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer ...
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Engelse skeletklok met snek ca. 1900-1920 (wijzers van latere datum), met glazen stolp in goede originele staat. Functies niet getest 53x29x15cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse tafelklok met opgewerkt chinistore decor( dik opgelegd), Gustaf Becker uurwerk met west-minster slag, gemaakt voor de Engelse markt, 8-daags uurwerk met kwartierslag. Prachtige gave...
Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,