This website uses cookies

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Kavel kunstboeken
Result: 25 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

2x Jeugdboeken
Result: 25 EUR

Twee dozen antiquarische jeugdboeken Cond.: G

2 Art Deco stoofjes
Result: 25 EUR

2 Elektrische art-deco stoofjes, ca. 1930, 1x bakeliet en 1x metaal. 9xø15 en 13xØ14cm., Cond.:G

4x Rode wijn
Result: 25 EUR

4 Oude flessen rode wijn(met inhoud): 1x Chateau La Tour Grand Taurie 1970, 1x Chateau de Bourqueneuf Pomerol 1983, 1x Christian de Marjan Volnay 1971, 1x Christian de Marjan Volnay 1971

2 Haardbokken
Result: 20 EUR

Staand lampje
Result: 20 EUR

Hanglamp
Result: 20 EUR

Tabakspot, 2 kandelaars, schaal
Result: 20 EUR

Vier delen brons gepatineerd metaal 2e helft 20e eeuw; 2x kaarskandelaar, 1x tabakspot en 1x asbak 14,5-27cm. Cond.: G

2 Kandelaars + 2 windlichten
Result: 20 EUR

Twee decoratieve metalen kaarskandelaars en twee decoratieve metalen windlichten met glas, 2e helft 20e eeuw. 27x10x10 en 22xø11cm. Cond.:G

Parelmoer doosje
Result: 20 EUR

Parelmoer brillendoosje met bril 19e eeuw. Scharnier zit los en stukjes weg 15x2,5x4,5cm. Cond.: R

Aziatische lakwerkdoos
Result: 20 EUR

Japanse lakwerk dekseldoos bestaande uit 2 losse etages en deksel 1e helft 20e eeuw 15x19x19cm. Cond.: G

2 Engelse kandelaars
Result: 20 EUR

Twee oude Engelse messing kandelaars 1e helft 20e eeuw 22x8x8cm. Cond.: G

Appelketel + Vijzel
Result: 20 EUR

Dekseldoos, pompoen
Result: 20 EUR

Oude Chinese lakwerk dekseldoos in de vorm van een pompoen met binnenwerk 1e helft 20e eeuw 24xø31cm. Cond.: G

Vurenhouten wandpaneel
Result: 20 EUR

Oud vurenhouten wandpaneel, handgestoken 20e eeuw 90x33cm. Cond.: G

Antieke pijp
Result: 20 EUR

Duitse tabakspijp ca. 1900 met porseleinen reservoir, voorstellend reemotief. In goede originele staat 44cm. Cond.: G

Aardewerken huisje
Result: 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 26x18x17cm. Cond.: G

Speer
Result: 20 EUR

Oude/Antieke? speer, vermoedelijk Afrika in zeer goede staat 169cm. Cond.: G

Lamp
Result: 20 EUR

Compositie metalen lamp met zittende putti 2e helft 20e eeuw 63x24x30cm. Cond.: G

Broodtrommel + 2 koffiemolens
Result: 20 EUR

Antieke broodtrommel en 2 koffiemolens van blik in redelijke staat ca. 1900 42x24x23cm., 18x17x12cm. en 14x14x9cm.

Empire theedoos
Result: 20 EUR

Theebus ca. 1800 van metaal en met koperen knop (slotje mist) 10x13x7cm. Cond.: R-G

Gietijzeren miniatuurvaas
Result: 20 EUR

Oude kleine gietijzeren vaas 16xø10cm. Cond.: G

3 Delen koper
Result: 20 EUR

3 Delen koperwerk, 20e eeuw, 1x 5-lichts kaarskandelaar barok stijl, 1x oude telefoon met bakeliet, en 1x stormlamp 24-26cm., Cond.:G

2 Delen koper
Result: 20 EUR

Twee delen koper, 19e eeuw, een grote emmer met hengsel en een ketel. 33xø33 en 33x31xø20 cm. Cond.:G

Lijstje
Result: 20 EUR

Ingelegde fotolijst ca. 1910 in goede originele staat 23,5x23,5cm. Cond.: G

Kapsetje
Result: 20 EUR

2 Kandelaars
Result: 20 EUR

2 Empirestijl metalen kaarskandelaars, 2e helft 20e eeuw.H.32cm., Cond.:G

Tinnen koffiekan
Result: 20 EUR

Antieke tinnen koffiekan ca. 1890, Sheffield (deukje) 17x24xø20cm., Cond.:G

Jugendstil luciferhouder
Result: 15 EUR

3 Delen divers
Result: 15 EUR

3 Antieke strijkijzers
Result: 15 EUR

Drie strijkijzers 19e eeuw; 1x messing ca. 1800 en 2x gietijzer in zeer goede staat 19-20cm. Cond.: G

2 Delen 19e eeuw
Result: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw; 1x crucifix van brons met hout ca. 1800 en 1x schuifdoosje ingelegd ca. 1830 6-14cm. Cond.: G

Japans lakwerk sieradendoos
Result: 15 EUR

Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Result: 15 EUR

Oude messing Joodse kandelaar 20e eeuw. 25x23.5x11 cm., Cond.:G

Kraantjeskan + Snotneus
Result: 15 EUR

Cloisonne schaal
Result: 15 EUR

Oosterse houten lakstempel
Result: 15 EUR

Kavel diversen
Result: 15 EUR

Divers oud en antiek koperwerk, plated etc. Cond.: G

Tinnen strooier
Result: 15 EUR

Tinnen strooier 19e eeuw met stempel in goede staat 13,5xø5,5cm.

Messing presenteerdoos
Result: 15 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Medaille Romania
Result: 15 EUR

Divers koraal, schelpen etc.
Result: 15 EUR

Kavel met divers koraal, schelpen, fossielen 2 vuursteen speerpunten etc. Cond.: G

Presse-papier
Result: 15 EUR

Aparte antieke presse-papier in visvorm ca. 1920 Art Deco, gemerkt A.V.T. 12x2,8x2,5cm. Cond.: G

5 Delen oud emaille
Result: 15 EUR

Vijf delen oud emaille; 3x geëmailleerde oude knopen, 1x lepel en 1x speldje in de vorm van een zwaard Cond.: G

Antiek botervat
Result: 15 EUR

Antiek Hollands vurenhouten botervat (karnvat) 73xø20cm.

Vlindervitrine
Result: 15 EUR

Oud vlinderkastje met 4 vlinders en Latijnse benaming 34,5x14cm. Cond.: G

Nikkelen theeset + comfoor
Result: 15 EUR

Borduurwerk
Result: 15 EUR

Handwerkstuk 19e eeuw, gesigneerd G. Kellerhuis. Linnen, borduurwerk etc. 240x24cm. Cond.: G

Doosje diversen
Result: 15 EUR

Hangpetroleumlamp
Result: 15 EUR

2 Japanse lakdozen
Result: 15 EUR

Doos strip-/kinderboeken
Result: 15 EUR

Chinees marmeren figuur
Result: 10 EUR

3 Delen divers
Result: 10 EUR

Trekbel
Result: 10 EUR

Lamp porseleinen voet
Result: 10 EUR

Miniatuur tafel, messing
Result: 10 EUR

6 Delen tin
Result: 10 EUR

2 Jugendstil inktpotjes
Result: 10 EUR

Windlicht
Result: 10 EUR

Borduursel
Result: 10 EUR

Tafelstuk
Result: 10 EUR

Kruisbeeld
Result: 10 EUR

2 Delen koperwerk
Result: 10 EUR

Bloembak
Result: 10 EUR

Oude opengewerkte gietijzeren bloembak 2e helft 20e eeuw 30xø30cm. Cond.: G

6 Benzine aanstekers
Result: 10 EUR

Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G

2 Heilige kruizen
Result: 10 EUR

Nebacetine pen
Result: 10 EUR

Grote Nebacetine Lundbreck pen in zeer goede staat 22xø2,5cm.

Tafelstuk nikkel, pors. bak
Result: 10 EUR

Slee
Result: 10 EUR

Oude slee, 20e eeuw, 96x30x29cm., Cond.:G