Landkaart 17e-18e eeuw Schleswig-Holstein, "Ducatus Holsatia Descriptio Novissima", vouwnaad doormidden, ets op papier 57x57cm. Cond.: R
P. Rijke ca. 1930, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 32x22cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U
Wim van Norden (Amsterdam 1883 - ), Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
O.Birckholz, olieverf op linnen, monnik met wijnglas. 30x24 cm., Cond.:G
Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met twee figuren 32x25cm. Cond.: G
Reimon 1929, olieverf op linnen, berglandschap met dennenbomen, 50x60cm. Cond.: G
J. van den Grot 1940, olieverf op paneel, Keulse pot met zonnebloemen 45x57cm. Cond.: G
Icoon voorstellend God de vader met scepter, 3 engelen en Heilige geest in de vorm van een duif. Russisch ca. 1900, 49x39cm.
Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G
Putra Lombok 1997, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met figuren 150x150cm. Cond.: G
Vier werken van Hans Landsaat 1977; poort, Eiland I, Eiland II, Eiland III Asselijn Amsterdam. Lithografie op papier 30x30cm.
Guilliaume Corneille, reproduktie op linnen, kat met duif. 50x60 cm., cond.:G
M.H. Tolk ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met zandpad en boerderij 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
C. de Boer ca. 1930, olieverf op paneel, dorpshavengezicht 32x20cm. Cond.: G
Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), Hollands havengezicht met schepen en figuren 39x25cm. (vochtvlekken) Cond.: R
Bernard Medema, olieverf op linnen, koeien bij een Hollands rivierlandschap 30x40cm. Cond.: G
Claude Monet, oliegrafie op papier, Frans landschap 65x48cm. Cond.:G
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Meinert Volkers (Enschede 1927 - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en campanula's 50x80cm. Cond.: G
Desenjano?, aquarel op papier, "Am GardaSee 27 juni 1880", 45x26cm. Cond.: G
Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G
L. Azzuro ca. 1950, Italiaanse school, mediterraanse haven schepen en figuren 60x80cm. Cond.:G
Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G
W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Pergus ca. 1940, olieverf op linnen, wintergezicht 120x60cm. Cond.: G