Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adelijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, edelman in harnas. 41x51 cm., Cond.:R
J.J. de Smit ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met boerderij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G
Jan van Eyck (Oleografie), reproductie op papier, Madonna in de kerk 31x16cm. Cond.: G
Frits Böchle 1908,Duitse school, drukwerk op papier, paardenspan met boer (scheurtje) 63x50 cm., Cond.:R
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met schuur 60x40cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Kurt Haase Jastrow ca. 1920, Duitse school, olieverf op paneel, Bergachtig landschap met huis. 67x47 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
H. van Tongeren, olieverf op linnen, boerderij met schapen en herder 100x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Roel Wildeboer (Meppel 1902 - ), olieverf op linnen, Dalia's 1980 40x50cm. Cond.: G
E. Bernhardt ca. 1930, olieverf op paneel, heidelandschap met beek 110x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R
Gesigneerd W.H. Eickelberg, olieverf op paneel, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 27x18cm. Cond.: G
M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G
W. Luynenburg '43 (1907 Wageningen), olieverf op paneel, zomers landschap met kerk 37x27cm. Cond.: G
Lambert Oude Wesselink (galerie Ootmarsum), acryl, kleurrijk hart 30x40cm. Cond.: G
J.F. Wiest 1938, olieverf op paneel, stilleven met vis 27,5x18cm. Cond.: G
Johan Nibben 1920, olieverf op linnen, schuur 't Everloo in de winter 55x45cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap in 16e eeuwse stijl 26x16cm. Cond.: R
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, boerderij met rieten dak 45x30cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Ingrid Meyer - Häckel 1933 - 2012; 4x linoleumsnede met abstarcte composities (Keith Haring stijl), allen handgesigneerd 27x27cm. Cond.: G
H.G.de Korte, ca. 198, olieverf op linnen, Moedereend met kuikens. 50x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, ruïne met twee figuren en honden 15x24cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Dawson,olieverf op linnen, 2e helft 20e eeuw, zeegezicht met meeuwen. 40x50 cm., Cond.:G
Ikoon van Moeder Gods Feodorofskaja, Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 44,5x38cm.
Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.
Onduidelijk gemonogrammeerd, olieverf op linnen, slapende man bij venster (slecht gerestaureerd) 44x63 cm., Cond.:M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, kustgezicht met schepen 29x17cm. Cond.: G