This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen plaquette
Result: 15 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Result: 15 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G

Art Deco beeld
Result: 20 EUR

Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G

Masker
Result: 20 EUR

Oud Oosters beschilderd houten masker 20e eeuw 16x13x8cm. Cond.: G

2 Bronzen boedha's
Result: 65 EUR

Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G

Beeld
Starting price 20 EUR

Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.

Tekkel op onyx
Result: 25 EUR

Tekkel op onyx voet ca. 1920 van compositie metaal, 1 schroefje is weg 8,5x10x7cm. Cond.: G

2 Beeldjes, Boedha
Result: 35 EUR

Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Result: 35 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

2 Bronzen figuren
Starting price 30 EUR

Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G

Comp.metalen figuur
Starting price 30 EUR

Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G

Jugendstil buste
Starting price 35 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Bronzen vogels op tak
Result: 35 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G

Corpus lindenhout, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G

Pim Fortuyn
Starting price 40 EUR

Beeld Pim Fortuyn, keramieken zuil met bronzen? figuur, 2e helft 20e eeuw. 30x8x8cm. Cond.:GF

Antiek figuur, Athene
Result: 80 EUR

Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G

Bronzen bakkertje
Starting price 45 EUR

Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Result: 45 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat 24x21x5cm.

Bronzen schaal
Result: 50 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat. 28x21x4cm.

Buste jongen
Starting price 50 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G

Kleine grenen Corpus
Starting price 50 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G

Ornament 18e eeuw
Result: 50 EUR

Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G

Beeld, hond
Starting price 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Beeld, vrouw op pilaar
Starting price 50 EUR

Compositie metalen figuur op roodmarmeren voet ca. 1890, voorstellend een vrouw met luit, zittend op een zuil.Stukje van de vinger mist 35x10x10cm. Cond.: R