Houtgesneden apostelkop ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Aardewerken figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Kindje Jezus houten beeldje met glazen ogen en originele polychromie, Spaans ca. 1800, armen missen en voet beschadigd. L.ca 15cm.
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Dell van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Antiek vurenhouten barok madonna met kindje Jezus, ca.1780, staande op originele losse voet (beschadigd) kroontje weg. 46x15x14cm., Cond.:R
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Groot Chinees houten beeld, voorstellende Confusuis?. Waarschijnlijk gefungeerd als lampenvoet 20e eeuw H.: 57cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G
Vier delen houtsnijwerk 18e eeuw; 1x leeuwekop en 3x cherubijnkopjes 8-13cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus CHristie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G
Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R
Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum.