Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Geelkoperen kerkkandelaar in deco-stijl gesig. Esser/Weert en ontwerp van J.F. Baksteen Fecit.H23cm., ø20cm.
Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
2 Glas in lood ramen om op te hangen met Jugendstil bloemmotief 60x140cm.
3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.
Fleischmann 7897 N "piccolo" gelim. editie, bestaande uit "Damflok mit tender 39 105", "Postwagon 99 511 groen, 4x Personenwagon groen 49 001, 41 504, 61 42 en 62 049". Inclusief originele verpakking....
Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.
3 Dozen diverse modeltreinbenodigdheden o.a; ca. 8 modelhuisjes en 5 zakken decoratiematerialen. 5 Transformators van Minitrix en Titan. 1x Marklin decoder s 88. rails, schakelaars, doosje met elect...
Intellibox Basic met handboek. Geschikt voor 2-rail en 3-rail modelbanen. De Intellibox kan met alle digitale componenten van LocoNet gecombineerd worden.
Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.
2 Antieke opaline petroleumlampen. 1x lichtblauw opaline, handbeschilderd met guirlandes 50xØ18cm. Cond.: G. 1x blauwgroen opaline, handbeschilderd met distels 44xØ16cm. Cond.: G
Kavel met zeer veel horlogeonderdelen. Doos met honderden horlogeglazen, verschillende doosjes met tandwieltjes, balansstaafjes in allerlei soorten en maten. Ziet er erg netjes uit.
Tiffany-stijl staande lamp met blauwe kap op bronzen voet, 1 fitting 60xØ40cm.
3 Stolpen met houten voet ca. 1900. 50xØ18cm., 53xØ21cm. en 48xØ18cm.
Minitrix 12434 E-lok BR E03 EP.III modeltrein creme/rood in bruin houten kistje. nieuw. Cond.: U
Frans boek ca. 1900 Jugendstil. L'univers et L'Humanite premier volume, Editeur: Paris Bong.
Antieke petroleumlamp van opaline glas ca. 1900. Handbeschilderde voorstelling van een schommelende vrouw. Cond.: G
Minitrix 12406 locomotief BR 42.90 Franco Crosti Club model 2002. zwart/rood.
7 Delen tingoed. 1x antieke schenkkan 21xØ10cm. 1x presenteerschaaltje Art Deco (gero). 9xØ10,5cm. 3 delig koffieservies Art Deco. 1x fruitschaal Art Deco (gero). 10xØ24cm.. 1x tabaksdoos Art Deco 24...
Minitrix 12418 locomotief met kolenwagon. BR 52.80 zwart/rood. Incl originele verpakking, als nieuw. Cond.: U
7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.
2 Antiek schildpad uitklapbare sieradendoosjes ca. 1910. Scharniersysteem is defect maar wel te repareren. 7x11x8cm en 6,5x10x6,5cm
Bijzondere Jugendstil lijst. gesig. M.R. 1913. Gedreven koper met paradijsvogels en gekleurd glas op hout.
Fleischmann 67320 Digital locomotief DB Cargo. Incl originele verpakking als nieuw.
Fries kerfgesneden houten stoof met initialen G U en B en jaartal 1881. 25x21x22cm
Eikenhouten pijpenkastje. Met Jugendstil messing paneel voorzien van luciferhouder. Met 6 pijpen en een asbak.
4 Presenteerbladen, facet geslepen glas zilverkleurige rand.2 maal 50x33cm en ø35cm
Antieke notenhouten koffiemolen met Jugendstil beslag 26x16x17cm. Zandloper 19e eeuw van notenhout met glas. 22x11x11cm.
1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G
Divers oud speelgoed. 1x ijzeren carrousel. 1x gietijzeren koets met paarden. 1xspaarpotje. 1x opbergdoosje. 1x setje dobbelstenen. Cond.: G
2 Delig tinnen roomstel. Suikerpot en melkkannetje Engels ca. 1900.Kannetje H9, suikerpotje H 10.5cm
Open haard set met geelkoperen knoppen. O.a; pook, tang,schepje, blaasbalgje en 2 bakken. 1x 18e eeuws olielampje
Art Deco boog (pijlenboog in originele kist), div. pijlen metaal, boog metaal. Kist heeft fineer-schade.
1x Minitrix 2048 DB 212-216-6. 1x Minitrix 2046 E44 011. Beide in doosje van Minitrix met het correcte modelnummer.
5 Minitrix Profi Club wagons in originele verpakking als nieuw: 2x 15177, 2x 15320, 15340
Oude bijbel in doosje begin 20e eeuw, prachtige gekleurde bladzijdes met gouddecor 20x20x4cm. Cond.: U
Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Bijzonder fotoalbum met prachtig gedecoreerde bladzijden. (deel van de sluitig mist) 30x24x6cm. Cond.: G
3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.
3 delen blik 1e helft 20e eeuw. 1x speeldoosje U.S. Zone Germany 16x12Ø12cm. 1x Eureka chocoladeblik 27x17x3cm. 1x Van Nelle After Dinner Mints. 38x26x10,5cm. Cond.: R
8 Minitrix personenwagons in originele verpakking, de volgende modellen: 3015, 3016, 3018, 3019, 2x 3078, 3090, 3106.
Olieverf op paneel, fruitstilleven, ongesign. Cond.U, 20x25cm, dient als sleutelkastje,48x44 cm.
Massief messing setje geheel gegoten en gegraveerd ca. 1930. 1x dienblad 36x24cm. 1x tafelbel 14xØ10cm. 1x tabakspot 12xØ10cm.
Defect zoeker voor machines, turbines, dynamo's etc. Voor de oldtimer bezitter. NP: 150 euro
Verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm
1x Jugendstil mahonie boekenstandaard 26x12x3cm. 1x antieke muizenval van mahonie 16,5x6x8cm.
Oude broodtrommel begin 1900 met decor van bladeren, meikevers en eikels. goudbruin/groen. 38x6,5x14cm. Oude spaarpot van blik "Nugget saves money" 9xØ6cm. Cond.: G
Japans sieradendoosje in de vorm van een piano, met speeldoos. 2e helft 20e eeuw. Lakwerk handbeschilderd.
Jugendstil notenhouten wandrek met koper beslagen en blauw glas. Mooie kwaliteit 35x23x7cm.
Kapitaal tinnen bord met graveerwerk van Henri IV in gevechtskleding en zwaard in de hand Ø40 cm.