Kortstaart Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten
Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.
18e Eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.
Hollands kabinet met inlegwerk ca. 1780. Dubbelgebogen bovenstuk met oplopende deuren. Onderstuk met gebogen laden. Geheel gedragen op gebogen poten. 160x52x220cm.