Chinees Lak-muntenkabinetje, gedecoreerd met bloemen en vogels, ca. 1900. 30x30x16cm.
Japans sieradenkastje begin 20e eeuw met koper beslag(deurtjes missen). 20x15x31,5cm.
Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.
Beukenhouten Dagobert stoeltje met leren zitting ca. 1970. Compleet uitgesneden 60x53x54cm.
2 bijzettafeltjes van gebruind ijzer met messing balletjes en glasplaat 54x54x45cm.
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm
2 Notenhouten armleunstoelen in Louis Quinze stijl met blauwe stof 95x58x48cm.
Engelse eikenhouten armleunstoel Georg III ca 1800. Met uitneembaar kussen 59x50x96cm.
Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.