Notenhouten schrijfbureau met opzet. Jugendstil ca. 1900. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 125x69x168cm.
Bronzen pendule,Frankrijk, voorstellende rustende herder 19e eeuw
Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
Japans sieradenkastje begin 20e eeuw met koper beslag(deurtjes missen). 20x15x31,5cm.
Klaptafel Engeland ca. 1890 met gedraaide poten. Beide zijden afklapbaar. 126x90-45x73cm.
Twee-deurs garderobe kast met snijwerk op de deuren. 175x70x220cm. Massief noten, omstreeks 1970 in barok stijl
Comtaise klok met datum en gongslag. Harpslinger ca 1880, goedlopend. 29x25x18cm. Slinger: 100cm.
Frans eikenhouten wandklok ca. 1920. Gemerkt: Dufa 36x36x14cm.
Eiken Hollandse Baroksecretaire ca. 1780 op klauwpoten. Gebogen laden. Interieur met vele kleine lades en kelder. 87x45x112cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 50xØ28cm.
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.
Deels eiken, deels grenen secretaire opgelegd met mahoniefineer. Op cabriopoten met 3 laden en opschuifbare rol. ca. 1820. Interieur met vele laadjes en 1 deurtje. 116x53x125cm.
Barokstijl porseleinkast ca. 1960 wortelnoten opgelegd. Dubbelgebogen front en kap. Beglaasde deur met roedeverdeling. 140x43x212cm.
Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.
Louis seize stijl commode met marmeren blad ca. 1900 op gebogen poten met messing afgezet. 3 lades met noten en vruchtenhout opgelegd.
Antieke grenenhouten Engelse hoekkast met 4 gepaneelde deuren ca. 1880. 100x57x215cm.
Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Eikenhouten regelateur, vrij-slingermodel. Rond 1900. Uurwerk moet gereinigd worden
Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.
Tafel beschilderd met bijbelse voorstelling, opstanding uit het graf.(beschilderd door Gerard Huttinga). 135x80x100cm.
4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga
Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
4 Eetkamerstoelen ca. 1920 Chippendale stijl. Massief mahonie op gebogen poten uitlopend in klauwen. Schelpvormig kroontje met blauwe mohairstof
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.
Vurenhouten regelateurklok met notenhout opgelegd ca.1900. Uurwerk gem. G.B. Gustaf Becker met origineel bovenstuk 100x40x18cm.
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.
Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.
Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, Engelse stijl van het merk WUB 30x12x15cm.
Art Deko vitrine ca. 1920 opgelegd met verschillende vruchtenhoutsoorten. Geheel gedragen op klauwpoot. Van binnen met glazen schappen. 166x95x50cm.
Engels staand horloge ca. 1800. In eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met 1-daags uurwerk.
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.
Hollands kabinet met inlegwerk ca. 1780. Dubbelgebogen bovenstuk met oplopende deuren. Onderstuk met gebogen laden. Geheel gedragen op gebogen poten. 160x52x220cm.
Massief beuken zwart stoeltje, Louis Quinze stijl met gebogen poten en rugleuning met een klein gestoken kroontje.
Bronzen ronde stationshanglamp rondgebogen geraveerd glas en 4 fittingen 70xØ28cm.Klein stukje glas onderin is weg.(niet storend)
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.
Butlertable/bijzettafel Indonesie ca. 1900 met messing inlegwerk. Zeer decoratief, geheel uit massief teakhout.
Hollands massief eiken kabinet ca. 1820 met onder 3 laden. Dubbelgebogen kap en oplopende deuren en gecontourneerde panelen. 147x55x228cm.
Ovaal gouden barokstijl spiegel met facet geslepen spiegel. Mooie bloemkroon en ornamenten 107x62cm.
Een noten met wortelnoten belijmde chippendale bijzettafeltje, midden 20e eeuw. 55xØ70cm.
Hollandse wortelnoten barok theetafel met afneembaar dienblad en aan beide zijden een uittrekbaar schapje. ca. 1920 85x51x78cm.
Barometer in jachtstijl omstreeks 1880 massief eiken, bewerkt met 2 snippen,keilerkop en vruchten, 75x48x13cm.
Mahoniekleurige halve maantafel van iepenhout. is ook uit te klappen tot ronde tafel eind 20e eeuw. 91x46x70cm. (Ø91cm uitgeklapt).
Pendule zwart marmer met bronzen figuur, voorstellend de heilige Sint Vincentius. H46cm
Kersenhouten commode met 3 laden ca. 1870 met originele Louisphilip sloten. 95x49x79cm.
Massief eikenhouten 4-laden commode met zuilen ca. 1880. 104x60x95cm.
Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.
Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.
Blauwe sofa met aan de zijkanten bestoken panelen,in renesaince stijl. 184x87x75cm. massief eiken omstreeks 1900
Beukenhouten Dagobert stoeltje met leren zitting ca. 1970. Compleet uitgesneden 60x53x54cm.