Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
Massief eiken platte kist met panelen ca. 1800. 50x124x54cm.
Eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910
18e Eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.