Tegeltableau," Die pleit om de koe, geeft er een toe". Begin 20e eeuw
6 Aardewerk kastkommen Petrus Regout, landschapsdecor( waarvan 2 beschadigd)
Aardewerk serviesje, 4 kop en schotels suiker en melk kannetje en kom
Glazen bowlschaal. Begin 20e eeuw ( met kleine chip bij lepelingang)