Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U
Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Gesig. J. v. d. Zee, gouache op papier, portret 40x50cm. Cond.: G
Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U
Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G
Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G
Bertus Baaijens Enschede naar Ruysdael, olieverf op linnen 60x90 cm. Cond.:U
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U
V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G
Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G
Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U
J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.
Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U
Bert Henri Bolink (1876-1950 Enschede), olieverf op linnen, boerin met kippen. 55x44cm. Cond.: G
Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U