This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Ets Den Bosch
Starting price 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Schilderij, H. Leuverink '94
Result: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Schilderij Krol, Twents landschap
Result: 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G

Druk, Broerse
Starting price 15 EUR

Kees Broerse Verre '59, reproductie op papier 30x40cm. Cond.: G

Pendant, portretten
Result: 1.650 EUR

W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G

E.P. Molenveld, stilleven
Starting price 1.250 EUR

Eduard Pieter Moleveld ( Den Haag 1946 - ), olieverf op paneel, stilleven met porselein en Orchidee. Platina kleurige lijst 75x55cm. Cond.: U

Auguste Brouet, ets
Starting price 100 EUR

Auguste Brouet,1872-1941,Frankrijk, ets op papier, dubbele ets met figuren. 22x17cm., Cond.:G

Bronzen uil
Result: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

Jan Korthals, stilleven
Result: 400 EUR

Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G

Frans Oerder, bloemen
Result: 750 EUR

Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G

Mohair Steiff haas
Result: 30 EUR

Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.

2 Delen Wedgwood
Result: 15 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

3 Munten België
Result: 10 EUR

3 Munten België; 1x 5 cent 1901 PR-, 1x 1 centimes 1850 FR/ZF en 1x 10 centimes 1920 Gent (Karton)

Servies Altmann Weiden
Starting price 35 EUR

Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G

2 Schotels, 18e eeuw
Result: 35 EUR

Twee terracotta 19e eeuwse borden. Geglazuurd en beschilderd 29-31cm. Cond.: G

46 Diverse munten Israel
Result: 15 EUR

Kavel met 46 diverse munten uit Israel.

2 Dinky Toys + 2 div.
Result: 55 EUR

Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...

Pop Annette Himstedt
Result: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.

Chinese schotel 19e eeuw
Result: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R

Fam Rose trekpotje
Starting price 100 EUR

Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M

Divers speelgoed
Result: 70 EUR

Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R

3 Delen keramiek
Starting price 50 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...

Kavel kop&schotels
Result: 30 EUR

Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G

2 Chinese gemberpotten
Result: 25 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G