Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G
Chinees porseleinen schotel 18e eeuw met geschulpte rand en landschapdecor. Lichte randschade ø22.7cm.,
Drie Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw met bloemschaal-, karper- en gouddecor ø19,4cm. Cond.: G
Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Chinees porseleinen koffieservies ca. 1900 met gouddecor en Chinese figuren bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 12 kop&schotels
Porseleinen 19e eeuwse goudimari dekselvaas met bloemdecor in goede staat 34xø18cm.
Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met landschap en geisha. Lichte randschade, ø6.3cm.
3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R
Antieke steengoed Arabier, ca.1900, vermoedelijk Duitsland, voor tabakspijpen of apotheek?, In zeer goede staat.17x14x17cm.
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G
Antiek porseleinen dekseldoos met tablet, ca. 1890, Frankrijk, handbeschilderd met bloemendecor. 11x25x18cm., Cond.:G
Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x g...
Porseleinen biedermeier comfoor ca. 1830, 2-delig en handbeschilderd met rondom landschaps- en gouddecor 16xø11cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen doorbroken tafelstuk met goud- en bloemmotieven. Onduidelijk gemerkt, handbeschilderd, mooie kwaliteit 19xø25cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met handbeschilderd bloemenmotief en gouddecor. Mooie kwaliteit 11xø28cm. Cond.: G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...