This website uses cookies

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Sold
Chinees bordje, 18e eeuw 6046
Chinees bordje, 18e eeuw

Result:

50 EUR

Sold
2 Gemberpotten 6047
2 Gemberpotten

Result:

375 EUR

3-Delig kaststel 6048
3-Delig kaststel
Starting price 25 EUR
Grote gemberpot 6049
Grote gemberpot
Starting price 90 EUR
Sold
Chinese schotel 19e eeuw 6050
Chinese schotel 19e eeuw

Result:

90 EUR

Sold
Aardewerken Arabier 6051
Aardewerken Arabier

Result:

50 EUR

Vergulde Biedermeier vaas 6052
Vergulde Biedermeier vaas
Starting price 20 EUR
Sold
Empire vaas, landschappen 6053
Empire vaas, landschappen

Result:

110 EUR

2 Stijlvazen, oren 6054
2 Stijlvazen, oren
Starting price 100 EUR
Sold
Vaasje, Wiener Werkstatten 6055
Vaasje, Wiener Werkstatten

Result:

80 EUR

Sold
Grijs keramieken sierbord 6056
Grijs keramieken sierbord

Result:

60 EUR

Sold
Dekseldoos 6057
Dekseldoos

Result:

50 EUR

Sold
Grijs keramieken sierbord 6058
Grijs keramieken sierbord

Result:

40 EUR

Diverse schalen 6059
Diverse schalen
Starting price 150 EUR
Sold
Duits servies, bloemen 6060
Duits servies, bloemen

Result:

110 EUR

Sold
Porseleinen onderstel 6061
Porseleinen onderstel

Result:

55 EUR

Sold
Schaal op voet 6062
Schaal op voet

Result:

35 EUR

Sold
Schaal 6063
Schaal

Result:

30 EUR

Sold
2 Jugendstil vazen 6064
2 Jugendstil vazen

Result:

35 EUR

Empire vaas, boerin 6065
Empire vaas, boerin
Starting price 100 EUR
Empire vaas, vioolspeler 6066
Empire vaas, vioolspeler
Starting price 110 EUR
Sold
Kop&Schotel, Meissen teken 6067
Kop&Schotel, Meissen teken

Result:

35 EUR

Dekselvaas + doofpot 6068
Dekselvaas + doofpot
Starting price 60 EUR
Servies Crown China 6069
Servies Crown China
Starting price 20 EUR