Antieke Jugendstil notenhout fineer eettafel met rondom inlegwerk, ca. 1900. Bloemmotief met vazen op de poten en zijkanten. In zeer goede originele staat. 79x83x125 cm.
Zeldzaam antiek ingelegde (intarsia) schrijftafel, rondom ingelegd met ivoor en diverse houtsoorten. Heeft een opklapbaar blad waaruit met een mechanisme het schrijfgedeelte omhoog komt, met lade, tap...
Eikenhouten Engelse schrijfsecretaire ca. 1800 in goede originele staat. Beslag van latere datum. Bandintarsia in de schuine klep verwerkt 107x100x51cm. Cond.: G
Salontafel 18e eeuw met notenhouten blad en eikenhouten poten in zeer goede staat 30x121x92cm.
Duitse 19e eeuwse biedermeier mahoniehout fineer 2-deurs kast met kerkpanelen ca. 1840. In zeer goede originele staat (krimpnaad bovenop en 1 lichte in 1 zijkant) 152x105x46cm. Cond.: G
Prachtige antieke Hollandse kussenkast, ca.1910, gemaakt van pallisander-, noten-,en geeboniseerd hout met prachtig handgestoken snijwerk en halve gedraaide zuilen, twee lades en originele schappen. I...
Kruk 19e eeuw, Venetiaans model met moor als voet. Originele beschildering in goede staat. Bovenop met lederen poef 60x31x32cm. Cond.: G
Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit commode ca. 1880 met halve zuilen en 3 lades. origineel beslag en sloten in originele staat 78x91x48cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.
Empire spiegel ca. 1820 mahoniehout fineer. Grote latoenkoperen applicatie voorstellend DIana met hoorn des overvloeds. In goede originele staat 147x72cm.
Voer Italiaanse notenhouten stoelen met intarsia en snijwerk in barokstijl 2e helft 20e eeuw. Intarsia zijkant stoelen met bloemenmotief. Tevens een langwerpige salontafel met grijs marmeren blad. De ...
Zeer bijzondere biedermeier sofa ca. 1820, berken fineer,De sofa is nieuw gepolitoerd en nieuw gestoffeerd. 96x180x59cm.
Antiek mahonie houtfineer penantkastje Louis-Philippe, ca.1870, Duitsland in ongerestaureerde staat, paneel gescheurd. 84x77x48cm.
Monumentale Victoriaanse kast ca. 1880 van mahoniehout fineer met intarsia, 6 lades, 4 deuren (waarvan 2 met geslepen spiegels). Ronde hoeken, geschulpte koplijst. Lichte fineerschade, verder in goede...
Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...
Prachtige Engelse antieke mahoniehouten lederen zitgarnituur bestaande uit; bank en armleun- oorstoelen. Voorzien van honderden koperen nagels, koperen wieltjes en bruin/groen leer in zeer goede staat...
Antieke Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met originele tollen, kroon, glas en lade. In goede originele staat 199x110x43cm.
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Eikenhouten Franse buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk in de panelen en volle zuilen. In zeer goede originele staat 238x52x137cm. Cond.: G
Berkenhout fineer 19e eeuwse miniatuur commode met bandintarsia en bloemeintarsia. Vaste opstand en 3 lades. geheel in goede originele staat 58x40x22cm. Cond.: G
Vroeg Engelse wortelnoten fineer theetafel 1e helft 19e eeuw met lade en uitschuifbare zijbladen. In zeer goede originele staat, lichte fineerschade 77x77x52cm. Cond.: G
.Duitse mahoniehouten vitrinekast met een deur en gebogen glas aan voor/zijkant. Intarsia in de panelen., staande op hoge Queen-Anne poten. ca. 1910.twee schappen ( 1xglas en 1x mahonie) 161x130x43cm...
Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...