Afrikaans ijzeren band 18e eeuw, werd in de tijd als betalingsmiddel gebruikt (bewerkt) 7x13x12cm. Cond.: G
Zeven Proof sets Nederland Rijksmunt Utrecht, 1983, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, Guldens.
Rode box met 6 proof sets 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, guldens.
Rood album met ca. 55 bankbiljetten wereldwijd (o.a; Griekenland ca. 15 stuks, Joegoslavië ca. 15-20 stuks, Zaïre en overige landen.