Perzisch tapijt Shirvan Azarbaidjian, handgeknoopt 165x96cm. Cond.: G
Twee oude Perzische kleedjes; 1x Hamadan 60x90cm. en 1 deel van een kameelzak 62x56cm. Cond.: R-G
Prachtig oud Perzisch handgeknoopt tapijt met diverse aardetinten . 230x152cm., Cond.:G
Oud Perzisch tapijt in de kleuren bruin,rood, zwart en blauw, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. 106x151cm.
Oud Tunesisch wollen kleed, wit, blauw, groen en zwart 140x75cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Oud Perzisch kleed met aardetinten, zwart en blauw (1 kant zonder franjes) 185x110cm. Cond.: R
Oud Perzisch kleed met fijn gedetailleerd knoopwerk. Groen, oranje, rood, zwart en aardetinten 130x200cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G