Kavel diverse antieke penningen o.a; rijwielbelasting Stad Enschede Brandspuit NO 1, etc 2-8cm. Cond.: R-G
Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...
Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse scheerset in pallisander (of ebben) houten doos met koperinleg. Bevat 7 scheermessen (maandag t/m/ zondag). Alexander Calrk Fenchurch. In uitstekende staat 18x8x4,5cm.
Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Kerkelijk wijn- en waterstel 19e eeuw met kristallen karaffen en messing bewerkte monturen 17x23x14cm.Cond.: G
Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.
Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...
Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.
Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G
Oud slangenlederen sieraden opbergkistje( bijouteriedoosje) met slot. 20e eeuw. 10x20x20cm., Cond.:G
Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.
Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G
Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G
Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.