Vier delen Krystal Mats Jonasson Sweden met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 minime chip) 5-19cm. Cond.: G
Vijf delen Krystal Mats Jonasson met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 chip) 5-17cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal o.a; 4x Mats Jonasson Sweden 4,5-16cm. (1 chip) Cond.: R-G
Vier delen Goebel "Krystal Collection", vier beren (1 chip van oor af) 4,5-10,5cm. Cond.: R-G
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G
Tien oude Duitse gekleurde kristallen glazen facetgeslepen ca. 1930 (1 chip) 16-21cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen kristallen vaas 20e eeuw in zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Groen glazen fles met bewerkt tinnen montuur en stop ca. 1900 27x13x13cm. COnd.: G
Moderne glasfusing schaal, gemaakt door Blenda Bleyenberg te Oldenzaal in zeer goede staat 32x22x2cm. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek kristal ca. 1900 amandelgeslepen; 1x poedersuikerstrooier en 1x strooppotje 16xø6cm. Cond.: G
Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G
Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Oud kristallen 7-delige set bestaande uit 1 karaf met 6 glazen (geslepen) 11-27cm. Cond.: G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Ruitkristallen roomstel 4-delig en glazen schenkkan (barst in suikerkom) 8x29x16cm. en 16x21x14cm. Cond.: R-G
Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G
Twee oude mondgeblazen karaffen 20e eeuw. mosgroen met neutraal glas en matgelepen halzen 20xø12cm.
Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G
Zes groen glazen roemers ca. 1900 mondgeblazen, minimale chips voet 14xø7,5cm. Cond.: G
Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G
Twee oude glazen bolvazen, een maal Copier Leerdam spijkerbol en een maal Copier Leerdam?? melkglazen bolvaas ca. 1980, Beide in goede staat. 11xø9 en 8xø11cm.