Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Grote oude kristallen vaas met twee dimensionaal rood bloemendecor ca. 1900, gemerkt V.S.L. en J.S.. Lichte randschade 28xø10cm.
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Handbeschilderde bolle vaas met landschap en watermotief, gemerkt Veritable Dolhain Wirthe ca. 1900 7,5xø10cm. Cond.: G
Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Twee delen glas-in-lood Annemiek Punt, 1x rond glas in lood venster ø29cm. en 1x vierkant met gebrandschilderde voorstelling 55x58cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen Jugendstil vazen ca. 1900, handbeschilderd met bloemenmotief. Minimale chips bij bovenrand 23xø8cm. Cond.: G
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Japanse mondgeblazen likeurset bestaande uit; opklapbare houder, karaf en 6 glazen (1 glaasje kapot) ca. 1910. 27xø17cm. Cond.: R-G
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Antieke handbeschilderde opaline vaas met bloemdecor en vrouwelijke buste (licht vervaagd) ca.1900, 33xø19cm.,
Grote antieke ruitkristalen odeurflacon met plated schroefdop, ca. 1900, in goede staat. 34x5x4cm.
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen (bewerkt) met zilver 925/000, 20e eeuw. 24-28 cm., Cond.:G
Kristallen 5-delige likeurset ca. 1900 bestaande uit 1 karaf met handbeschilderde driemaster (Cond.: G) en 4 likeurglaasjes met vogeldecor, handbeschilderd (1 glaasje met randschade) 22x13x6cm. en 6xø...
Opaline glazen dekseldoos met gelithografeerde Biedermeier voorstelling en gouddecor ca. 1890 6xø13cm. Cond.: G
Antieke ruitkristallen schenkkaraf met plated armatuur., ca. 1910, in zeer goede staat. 20x15xø10cm.
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Oude groen glazen bolvaas ca. 1930, mondgeblazen in zeer goede staat 12xø16cm. Cond.: G
Twee delen antiek kristal; 1x amandelgeslepen stopfles 12xø7cm. en 1x bowl- boerenjongenspot met onderschaal (chips af) en lepel Cond.: R-G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Oud mondgeblazen glas ca. 1970, zogenaamd fluitglas. Donkerrood met lichtrood (Murano?) in zeer goede staat 17xø6cm. Cond.: G
Twee antieke karaffen + 1 dekseldoos; 1x kristal amandelgeslepen karaf (chip af), 1x gegraveerd glazen karaf (ca. 27cm. en 1x kristallen dekseldoos 12xø14cm. Cond.: R-G
Vierdelig waaierkristallen roomstelletje ca. 1900 in goede staat, minimale chips aan de onderschaal 10x30x15cm. Cond.: G
Twee delen glas 20e eeuw; 1x blauwe glazen vaasje met gegraveerd gouddecor (bloemen) 12xø7cm. en 1x gegraveerd glas kleurloos geslepen met bloemdecor 11xø7cm. Cond.: G
Prachtige oude mondgeblazen schenkkan van Fries draadglas ca. 1930. In zeer goede staat 23xø13cm. Cond.: G
Antieke amandelgeslepen schenkkaraf, ca. 1900, in goede staat. 36xø12cm.
Grote oude 8-kantige glazen vaas ca. 1930, vermoedelijk Copier Leerdam in goede staat 23x13x13cm. COnd.: G
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Oude Copier Leerdam glazen vaas, groen-blauw van kleur, gemerkt: C.L., ca. 1930, 20xø16cm. Cond.:G
Grote glazen bokaal met overlay vogeldecor, mondgeblazen 20e eeuw, gemerkt Vera Walther Germany 30,5xø19cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen ca. 1900, kantige karaf heeft chips, rest is in goede staat 26-28cm.
Drie glazen karaffen met stop; 1x beschadigd met sterling zilveren stop 23-26cm. Cond.: R-G
Oude kristallen karaf en een plated stoofje, 20e eeuw. In zeer goede staat.
Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk; 1x plated likeurset bestaande uit tablet, karaf en 5 glaasjes, 1x gegraveerde schenkkan en 1x gegraveerde beschuitbus 19-26cm. Cond.: G
Twee prachtige oranje glazen lampenkappen ca. 1900 met bloemdecor 19x22x22cm. en 18x20x20cm. Cond.: G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G
Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G
Vier delen Krystal Mats Jonasson Sweden met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 minime chip) 5-19cm. Cond.: G
Vijf delen Krystal Mats Jonasson met berenvoorstellingen 2e helft 20e eeuw (1 chip) 5-17cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal o.a; 4x Mats Jonasson Sweden 4,5-16cm. (1 chip) Cond.: R-G
Vier delen Goebel "Krystal Collection", vier beren (1 chip van oor af) 4,5-10,5cm. Cond.: R-G
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Twee grote glazen design vazen 20e eeuw; 1x Orrefors Sweden, transparant met slingerdecor 14x22x20cm. en 1x okerkleurig met geschulpte rand (ongemerkt) 25x18x19cm. Cond.: G
Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G
Mondgeblazen glazen schip in glazen fles (Golden Hind) 29x13cm. Cond.: G
Tien oude Duitse gekleurde kristallen glazen facetgeslepen ca. 1930 (1 chip) 16-21cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen kristallen vaas 20e eeuw in zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Twee glazen vazen 20e eeuw; 1x Hysteria okerkleurig mondgeblazen 9xø17cm. en 1x Walther Germany met bloemendecor, handbeschilderd mondgeblazen 14xø11cm. Cond.: G
Groen glazen fles met bewerkt tinnen montuur en stop ca. 1900 27x13x13cm. COnd.: G
Moderne glasfusing schaal, gemaakt door Blenda Bleyenberg te Oldenzaal in zeer goede staat 32x22x2cm. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Vijf delen oud kristal o.a; 1 setje ruitkristallen onderzetters (chips), 1 kandelaar, 2 schalen en 1 setje bestekafleggers 7-22cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek kristal ca. 1900 amandelgeslepen; 1x poedersuikerstrooier en 1x strooppotje 16xø6cm. Cond.: G
Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G
Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Oud kristallen 7-delige set bestaande uit 1 karaf met 6 glazen (geslepen) 11-27cm. Cond.: G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Ruitkristallen roomstel 4-delig en glazen schenkkan (barst in suikerkom) 8x29x16cm. en 16x21x14cm. Cond.: R-G
Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G
Twee oude mondgeblazen karaffen 20e eeuw. mosgroen met neutraal glas en matgelepen halzen 20xø12cm.
Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G
Zes groen glazen roemers ca. 1900 mondgeblazen, minimale chips voet 14xø7,5cm. Cond.: G
Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G
Twee oude glazen bolvazen, een maal Copier Leerdam spijkerbol en een maal Copier Leerdam?? melkglazen bolvaas ca. 1980, Beide in goede staat. 11xø9 en 8xø11cm.