P. Dahle? (ca. 1920), olieverf op linnen, bergachtig landschap, beschadigingen langs de kanten 59x51cm. Cond.: M
V. Kranz ca. 1930, olieverf op paneel, bedoeïnen met kamelen bij water 48x34cm. Cond.: R-G
Brennauer 1955, olieverf op paneel, Arabische voorstelling van vrouw op ezel 38x45cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Auerhaan in bos 30x40cm. Cond.: G
C. Wentsch? (ca. 1920), olieverf op linnen, landschap met boerderij en bloesembomen 35x50cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca, 1900, olieografie op linnen,Chique interieur met figuren. 70x95cm., Cond.:R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 26x17cm. Cond.: G
Appel ca. 1950, olieverf op linnen, kip 40x50cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, rots bij branding 46x38cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Hollandse boerenhoeven 40x60cm. Cond.: G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Icoon, Christus met kelk en heilig brood, Oost-Europees 19e eeuw ,35x25cm.Cond.: M
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adellijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G