Collier met lapis lazulli en GG, 585/000, gefacetteerde bolletjes. Het collier bestaat uit om en om een grote, ø 10 mm en een kleine lapis lazulli kraal, ø 8 mm. Tussen de kralen zitten kleine gefacet...
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Y-collier met smaragdkralen en GG 750/000, bollen. 3 Rij-ig collier met kralen verlopend in kleur met onderdaan 6 kwarstjes met kralen en diverse bolletjes verdeeld over het collier. Lengte 40 cm. Met...
Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Robijn Tanzaniet ring, zilver 925/000. De het midden van de ring zit een hartvormig gefacetteerde Robijn, 11x11 mm en aan de zijkanten 16 rond gefacetteerde lichte blauw saffieren, ø 1,2 mm. ca 8,1 gr...
Broche GG, 585/000. Antieke ovale broche bewerkt met haar, 25x18mm. ca 1880.
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Rond ajourgezaagd zilveren, 835/000, theecomfoor met gecontourneerde en gegraveerde rand, op ronde hoge voet. Onedele treeft. MT: J.M.van Kempen Utrecht. ca.1854, 10xø14cm.
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56
Slagring GG, 585/000, met Diamant, ø 4,6mm, met een oud slijpsel. ca 2,8 gr ø 50
Zakhorloge Omega, GG, 585/000. ø 48 mm met centrale secondewijzer, goudkleurige plaat en goudkleurige wijzers. De buitenrand van het horloge is bewerkt evenals de afwerking bij de kroon en het hangero...
Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G
Zilveren tasbeugel met drijfwerkin diamantvorm aan een zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. Zilvergehalte 835/000. Onbekend MT. 21x14x1cm.
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.