Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G
Bronzen sluitgewichten-set 20e eeuw naar oud voorbeeld 9x10xø7cm. Cond.; G
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Grote wandbarometer 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junker Electronic in zeer goede staat 94x23x5cm. Cond.: G
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.
Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G
Art Nouveau Jugendstil koffiestel ca. 1900 2-kleurig. Messing en koper, gemerkt C. Kurz en Co Tifl 1668. 5-Delig, paar lichte deukjes 24x37x29cm. Cond.: G
Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G