Robijn Smaragd hanger zilver-verguld, 925/000. Ruitvormig model met in het midden een cabouchon geslepen Robijn ø 13 mm en 4 kleine cabouchon geslepen smaragden, ø 1,0 mm. Grootte hanger 3,00x2,20 cm...
Ongesigneerd (herkomst schilder A.G. Smid), olieverf op linnen, stilleven 60x70cm. Cond.: G
A.G. Smid 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Koperen stoof 19e eeuw met ketel in goede originele staat 44x30x24cm.
Messing ketel met comfoor ca. 1880 met porseleinen houder voor kaarslicht (apart) met landschapsdecor (gelijmd) 32xø18cm. Cond.: G
Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Twee delen tin 19e eeuw, 1x Hollands eiken lepelrek met tinnen lepels en 1x (chocolade)ketel ca. 1800 met stempels en initialen (licht bedeukt en oude restauratie van bodem) 21-46cm. Cond.: R-G
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
J. Keus? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met twee koeien 40x50cm. Cond.: R
Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Gesigneerd Everdingen ca. 1900,. olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht en figuren 24x18cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier messing ketel Holland ca. 1860 zgn. zakketel 24x35xø27cm.
Vier delen antiek tin; 2 tinnen bewerkte bekers ca. 1900, 1x 19e eeuws warmhoud-bord en 1x grote antieke tinnen schaal met hengsels 11,5x31cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U