This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Groot Makkums bord
Result: 60 EUR

Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R

Humidor
Starting price 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.

Eiken Henry Deux kast
Result: 160 EUR

Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.

Lot rood metaal
Starting price 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

3 Kantonese schalen
Result: 110 EUR

Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G

Vaas met papegaai
Starting price 100 EUR

Chinees bronzen vaas met papegaai, vogel en bloemdecor, monogram E.H. ca. 1900. In goede originele staat 20xø11cm.

Arreslee
Result: 600 EUR

Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.

Collier +hanger blauwe steen
Starting price 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

Eiken kabinet
Starting price 450 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm.,

2 Makkumse borden
Result: 45 EUR

Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G

10 Munten Victoria
Result: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

4 Biedermeier stoelen
Starting price 100 EUR

Vier Louis Philippe stoelen met goede velours stoffering ca. 1880 in goede originele staat 97x50x44cm.

Tinnen kan
Result: 60 EUR

Grote tinnen Historisme klepkan met datering 1706 (vermoedelijk 1880 Duitsland). Met diverse stempels (klauwpoten), wapen etc. , 1 deuk 48x27x18cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 35 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1880 met compositie metalen plated voet en kristallen reservoir, in goede originele staat 53xø26cm.

Gemberpot
Result: 15 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G

42 Oosterse munten
Result: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

5 Knopstoeltjes
Result: 120 EUR

Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.

Bonk met tekens
Starting price 60 EUR

Japan Bullion Coinage Mamesta gin met chopmarks (1837-58, 1711-14 koper (zilver?)) 0.261/000 0.200/000 KM40.1