This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Divers zilver
Result: 65 EUR

Lot divers zilver: bekertje als jachttrofee, 925/000, sigarettenetui en 3 lepeltjes van divers gehalte. Totaal 164 gr. Cond U

P. Snik, schilderij
Result: 140 EUR

P. Snik, olieverf op linnen, landschap met boerenhuis 50x70cm. Cond.: G

Eef de Weerd, abstract
Result: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Result: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 39xø16cm.

Parelmoer lepeldoos
Result: 40 EUR

Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M

Bijbel
Result: 65 EUR

Vroege Duitse bijbel "Biblia das ist die Ganze schrift Alten und neue testaments verdeutlicht durch D. Martin Luther 1701", met gravures van E. Andre Sohn. Originele band (beschadigd) 9x23x36cm. Cond....

Koperen dieblad + div.
No reserve price

5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G

Tinnen bord
Result: 20 EUR

Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.

7 Kurketrekkers
Result: 20 EUR

Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G

Gong, 3 delen
Result: 20 EUR

3-Delige wandgong ca. 1900 voorstellend een bronzen aap hangend aan een eiken plank, met gong 80x15x19cm. Cond.: G

Was stamper, koper
No reserve price

Koperen wasstamper "The Swiftsure Liverpool" ca. 1900 in goede originele staat 98xø23cm.

Wortelnoten naaitafel
No reserve price

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm. Cond.: U

Salontafel
No reserve price

Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G

Tafeltje met lade
No reserve price

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G

3 Tegels
Result: 20 EUR

Drie oude Hollandse tegels waarvan 2x prachtige Makkumer tegels met ridder te paard 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 14x14cm. en 17,5x17,5cm. Cond.: G

Ronde gelobte schotel
Result: 75 EUR

Delftse keramieken gelobte schotel 18e-19e eeuw met Chinoiserie decor (gerestaureerd) ø34cm. Cond.: R

Aardewerk fles, vrouw
No reserve price

Oude porseleinen likeurfles 20e eeuw in de vorm van een vrouw in kledendracht, hoed met kurk 32cm. Cond.: G

6 Beeldjes
No reserve price

Kavel van 6 porseleinen figuren o.a; Rex Spanje, Tengra en ongemerkt 2e helft 20e eeuw (deel paraplu mist) 16-20cm. Cond.: G

Pors. man en vrouw
No reserve price

Porseleinen romatisch paar ca. 1980 G.D.R. (Oost Duitsland) 19x19x11cm. Cond.: G

Zilveren lepeltje
Starting price 10 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

Ring slagmodel donkere steen en zegelringetje
Result: 10 EUR

Ring goud op zilver, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.

6 Horloges
Starting price 10 EUR

Kavel met 6 horloges 1 heren met lerenband en 5 dames met metalen band.

3 Deel onedel
Starting price 10 EUR

Kavel: drie delen onedel: een double collier met camee hanger/medaillon, double manchetknopen met grijs parelmoer en een witmetalen collier met zirconia hanger.

Plated fotolijstje
Result: 10 EUR

Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.