Hollands zilveren bestek, 35 delig, 925/000 en 835/000 van diverse zilversmeden. Het bestek bestaat uit 12 tafellepels, 11 tafelvorken ( viertands), 6 dessertlepels en 6 dessertvorken ( drietands). To...
Holland zilveren, 835/000, bestek bestaande uit 9 tafellepels, 7 tafelvorken, 12 dessertlepels en 11 dessertvorken. Model Haags Lofje. MT: van Kempen en Hooijkaas. Totaal ca 1970 gr. Cond U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U
Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...
Mooie antieke zilveren, 800/000,cilindrisch drinkbeker met deksel, op vier bolpoten. Gedreven zilver, binnenzijde geheel en buitenzijde deels verguld. Rondom versierd met putty's en druivenranken en b...
Antieke zilveren, 835/000, Friese brandewijnkom, met bloemdecoratie en mascerons op de handgrepen. 25x12x7,5cm. ca 193 gr. Cond G
Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)
Antiek Biedermeier tafelstuk, bestaande uit zilveren, 835/000, handgreep en 2 kristallen coupes op zilveren voet. Het geheel op zwart basement op 4 ivoren bolpootjes. Eind 1800. Lengte 13 cm. Hengselh...
Zilveren ronde aanbiedschaal, 835/000, ø 16,5cm, op drie bolpootjes. Glad model met 5 schulpen aan de bovenrand. Keur: Buitenlandse werken. ca 98 gr. Cond G
Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Antieke zilveren, 835/000, klederdrachtschaar, met bloemmotieven en kettingogen. MT: onbekend. Lengte 16 cm. Cond U
Fraaie 1e gehalte zilveren tafelstandaard met handgreep, opgelegde bloem op de bodem en op zes pootjes. Voorzien van een stel geslepen kristallen zuurpotten met deksel. MT: J.M.van Kempen en Zn,.Voors...
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Twee Russisch zilveren geëmailleerde servetringen, met verguld binnenwerk. ø 4,5 cm. ca 69 gr. Cond U
Kavel 9 delen zilver: Taartschep, petit-fourstang, cakeprikker, 3 zuurprikkers, suikerschep, 2 botermesjes. Allen rijkelijk versierd met bleommotieven. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 185 gr. Cond ...
Antieke kristallen parfumflacon met Hollands zilveren kraag en dop. Cond U
Mooie blauwkristallen coupe met gouddekoratie op strakke zilveren voet, ø 20 cm. Hoogte 11 cm. Cond U
Haags zilveren, 925/000, mokkaservies op zilveren tablet. Grootkeur, 1e helft 1900. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Grootte Mokkakan ca 13 cm. Totaal ca 691 gr. Cond U
Twee mooie blauw kristallen coupes met gouddekoratie op Hollands zilveren voet met gelobde en versierde uitlopers, voorzien van oud belastingstempel, begin 1900. ø 8 cm. hoogte 11 cm. Cond U
Antiek dienbestek, 5 delig, zilver, 835/000, met opengewerkte bloemmotieven, o.a. olijf- en sardineschepje. MT: onleesbaar. Lengte 14 cm. ca 97 gr. Cond U
Antieke geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel, op zilveren voet. Met zilveren kraag, zilveren hals en zilveren stop aan zilveren jasseron ketting. Gehalte 835/000. MT.: J.M.van Kempen en Zn...
Zilveren doos met scharnierend deksel met halfedelstenen en filligrainwerk 835/000 (Z2 gekeurd) 9,5x6,5x3cm. Cond.: G
Oude pelgrimflacon met geurstift, rondom bewerkt met zilveren appliques (vlinders, slangen en florale motieven), bodem van roodkoper H.: 18cm. Cond.: U
Bijzonder mooi en gaaf kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag met glazen stopje. Inclusief etui H.: 9,5cm. Cond.: U
Kavel 3 delen zilver: Sterling zilveren, 925/000, borstel met jugendstilmotieven, zilveren, 835/000, bakhoudertje en Sterling zilveren, 925/000, handspiegel met rocaillemotieven. Lengte spiegel 25 cm....
Zilveren trekpotje op zilveren comfoor, Z2 gekeurd voorzien van oud belastingteken V (na 1900) ca. 736gr. ø14cm H.25cm.. Cond.: U
Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...
Mooie grote ovale Djokja zilveren, 800/000 koektrommel. Geheel gedreven en versierd met diverse bloem- en bladmotieven. ca 500 gr. Scharnier behoeft reparatie. 18x 12,5 x 7,5 cm. Cond U
Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Djokja zilveren, 800/000, set bestaande uit twee presenteerschaaltjes en zes onderzetters met florale randmotieven. ø 15 cm, 13 cm en 9 cm. Totaal ca 460 gr. Cond U
Djokja zilveren, 800/000, fotolijst en doosje. Fotolijst 11,5x16cm. Doosje 8x6x1,5cm. Cond U
Kavel 5 delen Djokja zilver, 800/000, bestaande uit 3 asbakjes, een jampotdeksel en 1 pennenbakje. Ca 280 gr. Cond U.
Prachtige complete Djokja zilveren, 800/000, jampothouder met deksel en bijbehorende jamlepel. ca 210 gr. Cond U
Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...
Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U
Engels Sterling zilveren, 925/000, bierpul. Rondom handgegraveerd. Aan de voorzijde een geemailleerd zilveren embleem: "Royal Army Service Corps" in louwerkrans. Hoogte 12,5 cm. ca 286 gr. Cond U
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde coet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 925/000, visschep met agaten heft, in origineele etui. Grootkeur Jaarletter: U 1879, MT: adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 23 cm. Cond U
Geslepen kristallen strooibus op zilveren voet met zilveren hals en zilveren dop met fraaie florale graveringen. Zilvergehalte 835/000. MT: C.E.Held sr., Amsterdam, ca. 1859, 17xø6cm., Cond.:G
Sterling zilveren, 925/000, presenteerschaaltje op voet met bewerkte rand. ø 18 cm en hoogte 7,5 cm. Cond G
Russisch zilveren, 916/000, geemailleerd schaaltje met hengsel en vergulde binnenkant. ø 10,5 cm. Cond U