Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G
Vijf doosjes met accesoires voor Z spoor; 1x 2292 (torenbrug), 2x 2934 (tunnelingangen) en 2x 2908 (pijlers). Alles nieuw in originele verpakking.
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat
Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G