Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U
Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G
D.H.W. Filarski 1941 ( Amsterdam 1885 - 1964 Zeist, Bergense School), olieverf op linnen, stilleven 64x80cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Mooie ring, WG 750/000, briljant. Mooie royale strakke solitair ring, Rensini, met in het 4 princessen strak tegen elkaar gezet, 4x0.11 crt VSI/TW, in een iets verhoogde zetting, 8x8 mm. Aan weerszij...
Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G
Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Set Bloedkoralen: Mooi 3 rij-ig bloedkoraalcollier, ø 6 mm, bevestigd aan mooie GG 585/000 ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een bloedkoraal. Lengte collier 37 cm. Bijpassende armband van dez...
Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.
Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.
Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.
Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G
Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd en handen op marmeren sokkel, in goede originele staat 11cm.
Zeer groot prachtig Perzisch tapijt, fijn geknoopt met prachtige blauw-paars tinten. Restauratieplek ca. 20x20cm. Geheel 310x510cm. Cond.: R
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...
Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...
Hanger GG 750/000 met briljant en parel. Hanger in de vorm van een pegel met in het GG oog 21 Baquette- diamanten, totaal ca.0.22 crt. en daaronder een mooie witte Zuidzee parel ø 15/16 mm, met veel l...
Collier vijf streng bloedkoralen, tonmodel, met GG 585/000 sluiting met filigrain en fraai bewerkte eindstukken. ca 1870. Lengte 36 cm
Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Een armband bestaande uit schakels gemaakt van gladomzettingen, ø 4,6 mm, waarin 40 briljanten ca.1.60 crt.W/SI gezet zijn. Het geheel is flexibel. De armband ...
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.
Amsterdamse kortstaartklok 18e eeuw met koperen wijzerplaat en maanstand in eikenhouten kast, gesigneerd Dubois Amsterdam. in zeer goede originele staat 110x31x22cm.
Grote Chinees porseleinen voorraad pot met rondom landschaps-decor in goede staat 23xø21cm.
Grote Duitse Steiff hertejong. gemerkt met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 55x48x25cm.
Grote Engelse tafelklok ca. 1900 met bronzen armaturen. Thomas Green London. Met maanstand endagaanduiding. Gemerkt met een springend hert, patent en 210185. 8-Daags uurwerk met half-uur slag 48x28x1...
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Creolen, GG, 585/000 bezet met briljanten. Ovale brede creolen met scharnier en aan de voorzijde pave gezet met briljanten 1.00ct TW/VS-SI. ø 20x9 mm. ca 16.2 gr.
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Aparte kogelklok van brons met glazen stolp. De klok wordt aangedreven door het rollen van bronzen ballen. Met snek en zwart-marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Functies niet getest, verder in goede staa...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...
Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...
Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G
Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.
Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.
Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Jaap Nieweg aug. '40 (Hoogebeintum 1877 - 1955 Amersfoort), olieverf op paneel, fles met bloemen en kleed 32x25cm. Cond.: G