Zilveren koektrommel met scharnierend deksel op onderschotel, versierd met parelrand, 835/000. Zware kwalitei, MT.: Aubert & Zoon, 's-Gravenhage, ca. 580 gr. trommel ø12cm., H. 8cm., onderschotel ø18c...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G
Collier, 3 rijen mooie rode bloedkoralen met GG, 585/000 royale sluiting. De bloedkoralen, ø ca 4,5-5mm, zijn in 3 rijen geregen en bevestigd een aan een ronde sluiting, ø 17 mm, met in het midden een...
Bloedkoralen colllier met in het midden een GG, 585/000, peervormige hanger met bloedkoraal, 18x28mm. Tussen de koralen zitten GG, 585/000, stukjes en het collier heeft een GG, 585/000, bolsluiting. L...
Relatieringen, GG, 585/000, met slag. Aller Spanninga ringen, met in het midden een slag met 2 kleine WG balkjes. Aan een zijde gematteerd. De damesring heeft tussen de balkjes 3 kleine briljantjes. ø...
Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...
Bloedkoralen armband, 3 rijen, tonnetjeskralen ø 5,7mm. Aan de armband zit een GG, 585/000, sluiting met royale eindstukken en in het midden 4 bloedkoralen. Lengte 19 cm
Relatieringen GG/WG, 585/000 met briljant. Aller Spanninga GG ringen met 6 WG gematteerde stukjes verdeeld over de ringen. Breedte 4 mm. In de damesring zitten 4x 0.01 briljant. ø 55 en ø 63. ca 11,3 ...
Ring GG 585/000 met briljant. Slagring gemaakt uit rond massief goud met aan een uiteinde een witgouden zetting met briljant 0.13 crt VSI TW. ca 9,4 gr. ø 57.
Ring GG 750/000 met briljanten.Fantasiemodel met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0.46 ct.TW/VVS, ø 55, ca 6.8 gr., met m...
Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. ø 11x11 mm. De hanger heeft de vorm van een hart en in het hartje zijn 5 lijnen met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.
Ring GG750/000 en PL 950/000, bezet met 1 briljant. Mooie strakke solitairring, twee kleurig, met een briljant van 0.50 crt.TW/SI, in gladomzetting gezet met eenvoudige bolle band ø 55, ca 7.5 gr.
Hanger GG, 750/000, in de vorm van een hart met briljant. Het hart, ø 21,5x17,5mm, is aan een zijde bezet met meerdere briljanten. Totaal ca. 0.18 ct. W/PI, ca 5.4 gr.
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Uitheemse zilveren rijkelijk bewerkte dekselpot met 2 handgrepen, op voet. 800/000, 14xø12cm., ca. 580gr., Cond.:U
Prachtig rechthoekig Djokja zilveren dienblad met rijkelijk bewerkte rand en gehamerde bodem, 800/000, ca. 675 gr., 36x24cm., Cond.:U
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde kan met schenktuit en steel, binnenzijde verguld, 84 Zolotniks = 875/000, Met zilverkeur ( A.C. 1894 MC). H 9xø 8.5cm., Cond.:U
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6 en 5 mm.De broche is in de vorm van een soort fantasiestrik met in het midden een rozet van Akoyavparels en 4 steentjes. Het WG is half gematteerd. De broche is voo...
Armband, WG 585/000, met 9 diamanten. De armband bestaande uit een ijsgematteerde binnenzijde met glimmende geschulpte rand. In het midden van de armband zijn 9 kleine briljanten, totaal ca 0.13 crt, ...
Ring WG, 750/000 met Citrien. Ring met langwerpige smalle kop met markies geslepen Citrien, 27x10, ca 9,7 crt. Aan de randen van de citrien zitten op diverse plekken kleine diamantjes, ca 0.05 crt. ca...
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Oorhangers, WG 750/000,met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengte...
Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm, ca. 9.45 gr.
Fantasiering, WG 585/000 met briljant. Strakke WG fantasiering, Rensini IG, met rechte bovenkant, wat uitlopend waartussen 5 briljanten geklemd zitten. Totaal ca 0.14 crt VSI/TW. ø 56. ca 4.5 gr
Oorsieraden, WG 585/000, met natuurlijke gele saffier en diamant. Oorstekers met in het midden een ovale gele saffier, 8,7x5,5mm, ca 1,00 crt, en daarboven met 3 rijen met briljanten, totaal ca 0,75 ...
Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....
Creolen, WG 585/000, met baquette diamanten. Creolen, ø 13 mm, breedte 6,5 mm, met 2 rijen met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt. De creolen zijn voorzien van een scharnier en zijn ajour...
Ring WG 750/000 met briljanten. Een ring met grote langwerpige kop, 19x11,5mm, welke volledig is bezet met pavee gezette briljanten, totaal ca 0.96 crt W/SI Ø 56
Rijring WG 585/000 met 5 briljanten. WG rijring, merk Rensini, met in het midden een royale zetting met 5 briljanten, totaal o.15 crt VSI/TW, gezet in vierpootschatons. ø 57 ca 2,5 gr.
Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U
Dienblad in Hollands zilveren opengewerkt montuur, rondom bewerkt met bloemmotieven en open handgrepen, 835/000, Jaarletter: P, 1975, Schoonhoven, Fa.Hooijkaas, 41x27cm., Cond.:U