Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.
Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...
Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...
Vijfdelige zilveren tafelset, 835/000, bestaande uit vleesvorkje, zuurvorkje, sardinevork en twee botermesjes, als nieuw in originele cassette. MT.: 1x C.L.Begeer, Utrecht en 4x J.M.van Kempen, Voorsc...
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.