This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Chinese gele schotel
Result: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Gemberpot, groot
Result: 140 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G

Egyptische terracotta reliëf
Starting price 30 EUR

Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G

2 Jugendstil vazen
Result: 20 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

Kop&Schotel, Meissen teken
Starting price 30 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

2 Russische figuren
Result: 35 EUR

Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

Vaas Picasso
Starting price 80 EUR

Porseleinen Picasso design vaas, edition 1996 door Goebel Duitsland 26x24x9cm.

Moccaservies
Result: 40 EUR

Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.

5 Kop & 2 Schotels
Result: 20 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

Aardewerken veulentje
Result: 10 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G

2 Majolica vaasjes
Starting price 20 EUR

Twee majolica vazen ca. 1890, beide gelijmd 27x12x10cm. Cond.: M

50-Delig Frans servies
Starting price 100 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...

2 Porseleinen vazen
Starting price 10 EUR

Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm.

Eetservies, soepterrine
Starting price 80 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

Servies Imperium Austria
Starting price 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

Servies Bavaria
Starting price 50 EUR

Groot uitgebreid Bavaria porseleinen eet- en ontbijtservies met bloemdecor o.a; terrines, borden, kop&schotels, schalen (enkele chips) Cond.: R-G

Mokka servies, goudkleurig
Starting price 80 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Verliefd paar met paard
Starting price 260 EUR

Groot oud porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt F met kroon (Duitsland, Fürstelberg?), voorstellend een vrouw te paard en man. Poot van paard gerestaureerd en been van man ook 31x27x15cm. Cond...

Jade boedha
Result: 150 EUR

Grote wit jade boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x15x5cm.