This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Bronzen pendulestel
Result: 160 EUR

Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G

Klein staartklokje
Result: 40 EUR

Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G

Jaarpendule
Result: 25 EUR

Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G

Klok
Result: 85 EUR

Notenhouten paardjes-regelateur ca. 1880 Grunderzeit, compleet met kroon en tollen (ongemerkt) in goede originele staat 90x35x18cm.

Marmeren pendule
Result: 50 EUR

Marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (compleet), marmer chips af 31x32x17cm. Cond.: R

Zaanse klok
Result: 35 EUR

Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.

Fries staartklokje
Result: 60 EUR

Mooie kleine wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba (Warmink) met maanstand. In zeer goede staat 76x21x16cm.

Friese staartklok
Result: 60 EUR

Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G

Buffetpendule
Result: 20 EUR

Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat

Frans klokje
Result: 100 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.

Pendule met albast
Result: 70 EUR

Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R

Pendule
Result: 70 EUR

Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G

Zonne comtoise
Result: 625 EUR

Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G

Franse pendule
Result: 140 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...

Klokkenstel Art Deco
Result: 325 EUR

Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.

Staande Friese klok
Result: 130 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Warmink klokje
Result: 180 EUR

Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G