Twee leuke mahoniehouten wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø39cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel met lederen bekleding in redelijke staat 2e helft 20e eeuw 87x62x61cm.
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.
Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G
Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G