Drie zilveren munten; 2x Spanje, 1x Austria (oog afgehaald) Cond.: ZFR
Vier zilveren munten China/Japan, 1x met diverse kloppen.RR. Cond.: ZFR
Drie munten; 1x Spanje, 2x Engelse Crown (zilver + nikkel) Cond.: ZFR
Vijf diverse munten; Zwitserland, Spanje, Oostenrijk en Egytpe, zilver op koper
Acht zilveren en koperen munten; Grieks, Romeins en India Cond.: FR + ZFR
Drie koperen munten en 1 zilveren munt. 2x Romeisn en 2x Spaans Cond.: FR-ZFR
Diverse zilveren munten; 4x Zilveren 10 gulden Nederland, 1x Zilveren daalder en Set dommetjes
In leer gebonden antiek muntenboek uit 1690(MDCXC): Medalische historie der republiek van Holland. Boek bevat vele gravures Cond.: R-G
Vijf koperen munten (1 penning); Luik, Engeland, Ned. Indië Cond.: ZFR
Juliana boek compleet vanaf 1948 t/m 1980, vanaf centen t/m 10 gld., zilveren guldens, rijksdaalders en 4x 10 gld. 1970-1973 Kwaliteit ZFR
Vijf zilveren/nikkelen munten uit diverse landen o.a; England, Spanje, Ned. Antillen etc. Cond.: ZFR
Acht zilveren munten diverse landen o.a; Spanje, Japan, Frankrijk, Zwitserland, Marokko Cond.: ZFR
Kavel diverse oude onderscheidingen 11 stuks o.a; van een kroning of einde oorlog(latijns schrift) 1939-1945, 2x Wilhelmina met lint, 2x Zweedse soldaten, NBVLO etc. 1-6cm. Cond.: G
Vijf oude zilveren munten; 1x 10 gulden 1973, 1x 10 gulden (Juliana - Wilhelmina 1945-1970), 2x 10 euro 2-2-2002, 1x 5 euro 2004 Cond.: R-G
45 Koperen/nikkelen munten, verschillende jaren China en Japan Cond.: ZFR
155 Diverse munten gehele wereld, tevens Noodgeld Duitsland Cond.: ZFR
Twee eigenbouw muntenkabinetten 20e eeuw, 1x met 10 lades en 1x met 2 deurtjes en 8 lades. 43x36x20cm. en 34x30x37cm. Cond.: G
Acht zilveren/nikkelen munten uit Frankrijk, Iran, Palestina en Costa Rica. Diverse kwaliteiten.
Acht zilveren/koperen munten munten uit CHina en Japan. Diverse kwaliteiten.
Vijftien Proof sets Nederland van 1984 t/m 2000, diverse jaren
Acht zilveren munten + penning o.a; Nederland, Tunesië, Engeland etc. Diverse kwaliteiten.
68 Munten wereldwijd o.a; Ned. Antillen, Zwitserland (oud). Diverse kwaliteiten.