Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G
Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G
Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.
Lizzy Ansingh (Utrecht 1875 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en beeld 70x57cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G
Jaap Visser ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij avond 100x60cm. Cond.: G
Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G
Edward Armfield (Enegelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1890, Engelse School, olieverf op paneel, spelende kinderen met kanon 27x22cm. Cond.: G
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G
Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met beek en koeien op weiland 56x42cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G