Oud compositie metalen engel met boog ca. 1900 in goede staat 36cm. Cond.: G
Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.
Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G
Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G