Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G
Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G