This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Kavel oude treintjes
Result: 200 EUR

Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...

Minitrix 12829 koploper
Result: 175 EUR

Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Kato 10-327 "Eurostar"
Result: 170 EUR

Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.

Doos treinen
Result: 150 EUR

Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat

Arnold 2336 PTT
Result: 125 EUR

Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Stoom-machine
Result: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Diverse Steiff knuffels
Result: 95 EUR

Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x ...

Fleischmann Digital 77420
Result: 90 EUR

Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".

Doos Dinky Toys
Result: 80 EUR

Groot kavel met 96 oude modelauto's van Matchbox (bespeeld) Cond.: R

Vroege Käthe Kruse pop
Result: 78 EUR

Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...

Arnold 2335 PTT
Result: 75 EUR

Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Diverse schaalmodellen
Result: 70 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.

Div. schildpad poppen
Result: 70 EUR

Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R

Kato 10-382 500
Result: 60 EUR

Kato 10-382 500 series Shinkansen "Nozomi", Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos incl. garantiebewijs en papier.

Minitrix 12827
Result: 60 EUR

Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Pop met stoel
Result: 50 EUR

Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G

Hobbytrain SVT Köln 16063
Result: 50 EUR

Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

THS modelbouw,
Result: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS modelbouw trein
Result: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS Modelbouw, trein
Result: 50 EUR

Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.

Käthe Kruse pop
Result: 40 EUR

Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.

Steiff Pekinees
Result: 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Diverse Trix rails
Result: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Roco 2408 Loc
Result: 40 EUR

Roco NS 2408 Loc (62799), nieuw in de verpakking. H0-spoor.