Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...
Collier met hanger, GG, 585/000, met veel Briljanten. Lang GG koordcollier, 58 cm, met zware bolhanger, merk Merci ø 15 mm, voorzien van ca 96 Briljanten. ca16 gr.
Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een vertikale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...
Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55
Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...
Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting
Oorstekers GG, 585/000, met 18 Diamanten. Oorstekers in de vorm van een ruit, honingraat met 9 Diamanten per oorbel. Totaal ca 0.36 crt P/W. De oorstekers zijn tevens voorzien van een clip. ø 1 cm ca ...
Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband in een breedte, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr
Grote hanger, GG 585/000 met een diamant in princessslijpsel en 11 briljanten. Royale hanger, 26x16mm, uitlopend model met in het gepolijste gedeelte een princes geslepen diamant en als een zijde be...
Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw
Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.
Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...