Twee delen 19e eeuws Imari porselein; 1x dekselpot ca. 1800 met floraal- en gouddecor 7xø12,5cm. en 1x dekselvaasje (deksel gelijmd en chip rand) met bloementuindecor 11xø7,3cm. Cond.: R-G
Oude Chinese terracotta inktsteen, rondom bewerkt met vissen, draken, figuren etc. 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 4x21x16cm.
Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G
Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.
Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...
Twee grote vooroorlogse keramieken sierschotels van de Porseleyne Fles ca. 1930; 1x met pauwdecor 59.BR (ø34cm.) en 1x met bloembakdecor 432CB, aangeboden door de directie v.d. Hollandsche Draad en ka...
Drie oude Makkumse wandtegels, polychroom met 16e eeuwse figuren 1e helft 20e eeuw (minimale chip) 12,6x12,6cm. Cond.: R-G
Drie bijzondere 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, gesigneerd en met decor van geisha en bloemen; 1x schotel met haarscheur en chips en 1x schotel met minimale chip ø10,4cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschapsdecor (gaatje, lampenvoet geweest) 17xø16cm. Cond.: R
Vier borden ca. 1900, Societe Ceramique Maastricht, decor Hond in goede staat ø25cm.
Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R
Twee prachtige 19e eeuwse porseleinen chocoladeketels met vogel- en bloemendecor; 1x groen (gemerkt A.G. Legrand Amsterdam) en 1x gemerkt B en R 21-27cm. Cond.: G
Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R
Stel Duitse Sitzendorf porseleinen kaarskandelaars met putti en bloemen in goede originele staat 16x17x10cm.
Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G
Grote oude Royal Copenhagen dekselvaas X7 10/1791 met bloemendecor 20e eeuw in zeer goede staat 29xø19cm.
Vijf porseleinen Rosenthal borden, design Björn Wiinblad Weihnachten. Met goud- en figurendecor ø29cm. Cond.: G
Oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, voorstellend een man met mandoline en bloem 1e helft 20e eeuw in goede staat 18cm.
Grote oude platelen lamp ca. 1920 (console omgebouwd tot lamp), 2 chips. 91xø24cm. Cond.: R
Twee decoratieve Chinees keramieken boedha's 20e eeuw met Turkooise cracele glazuur 24-25cm. Cond.: G
Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met papegaai en bloemendecor in goede staat 2e helft 20e eeuw 40cm.
Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.