This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Dekselschaal + dekselpotje
Result: 50 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein; 1x dekselpot ca. 1800 met floraal- en gouddecor 7xø12,5cm. en 1x dekselvaasje (deksel gelijmd en chip rand) met bloementuindecor 11xø7,3cm. Cond.: R-G

Inktsteen
Result: 50 EUR

Oude Chinese terracotta inktsteen, rondom bewerkt met vissen, draken, figuren etc. 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 4x21x16cm.

Petrus Regout serviesje
Result: 50 EUR

Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G

Plateel vaasje, 2 oren
Result: 50 EUR

Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.

Plateel vaasje, Eskaf
Result: 50 EUR

Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.

3 Chin. borden, 18e eeuw
Result: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...

2 Sierborden
Result: 45 EUR

Twee grote vooroorlogse keramieken sierschotels van de Porseleyne Fles ca. 1930; 1x met pauwdecor 59.BR (ø34cm.) en 1x met bloembakdecor 432CB, aangeboden door de directie v.d. Hollandsche Draad en ka...

3 Tegeltjes
Result: 45 EUR

Drie oude Makkumse wandtegels, polychroom met 16e eeuwse figuren 1e helft 20e eeuw (minimale chip) 12,6x12,6cm. Cond.: R-G

3 Schotels, 18e eeuw
Result: 45 EUR

Drie bijzondere 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, gesigneerd en met decor van geisha en bloemen; 1x schotel met haarscheur en chips en 1x schotel met minimale chip ø10,4cm. Cond.: R-G

Gemberpot, 18e eeuw
Result: 45 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschapsdecor (gaatje, lampenvoet geweest) 17xø16cm. Cond.: R

4 Borden, Hond
Result: 45 EUR

Vier borden ca. 1900, Societe Ceramique Maastricht, decor Hond in goede staat ø25cm.

Papegaai porselein
Result: 45 EUR

Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G

2 Pors. beeldengroepen
Result: 45 EUR

Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R

2 Chocoladeketels
Result: 45 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse porseleinen chocoladeketels met vogel- en bloemendecor; 1x groen (gemerkt A.G. Legrand Amsterdam) en 1x gemerkt B en R 21-27cm. Cond.: G

Beeld, lezende vrouw
Result: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

2 Sitzendorf kandelaars
Result: 40 EUR

Stel Duitse Sitzendorf porseleinen kaarskandelaars met putti en bloemen in goede originele staat 16x17x10cm.

Koffieservies KPM
Result: 40 EUR

Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G

Copenhagen dekselvaas
Result: 40 EUR

Grote oude Royal Copenhagen dekselvaas X7 10/1791 met bloemendecor 20e eeuw in zeer goede staat 29xø19cm.

5 Rosenthal borden
Result: 40 EUR

Vijf porseleinen Rosenthal borden, design Björn Wiinblad Weihnachten. Met goud- en figurendecor ø29cm. Cond.: G

Sitzendorf figuur
Result: 40 EUR

Oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, voorstellend een man met mandoline en bloem 1e helft 20e eeuw in goede staat 18cm.

Plateel lamp
Result: 40 EUR

Grote oude platelen lamp ca. 1920 (console omgebouwd tot lamp), 2 chips. 91xø24cm. Cond.: R

2 Turkoois boedha's
Result: 40 EUR

Twee decoratieve Chinees keramieken boedha's 20e eeuw met Turkooise cracele glazuur 24-25cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Result: 40 EUR

Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met papegaai en bloemendecor in goede staat 2e helft 20e eeuw 40cm.

Wedgwood lamp
Result: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.