Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Drie-delig Frans marmeren pendulestel van rood-bruin geaderd marmer (minimale chips), 8-daags uurwerk (compleet met sleutel) ca. 1900. In goede originele staat 33x43x13cm. en 30xø10cm.
Oude gesigneerde electrische tafelklok, Jacob Palmtag ca. 1960, gemaakt van diverse kleuren glas en metaal. In goede originele staat 20x38x12cm.
Jugendstil keramieken Plazuid Gouda Plateel pendule ca. 1900 met uurwerk (compleet). Met zweepslag bloemenmotief, gemerkt Np 767 AD Holland Gouda. Minimale chip voet voorzijde 30x16x12cm. Cond.: R-G
Duitse Schwarzwalder rozenklok ca. 1900 met gewichten en slinger (1 wijzer mist), in redelijke staat 22x17x10cm.
Zeer grote bronzen paardenkoets met klok 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in zeer goede staat 50x76x25cm.
Franse 18e eeuwse Boulle religieuze pendule met (zilver/plate?), schildpad, koperinleg en vuurvergulde bronzen ornamenturen. origineel uurwerk Claude Maunier Paris. gegraveerd in uurwerk en voorop de ...
Porseleinen pendule met Pfeilkreuz uurwerk, Thuringen porselein Volkstedt RudolStadt ca. 1900, geen beschadigingen gevonden. Voorstelling van boerenjongen en boerenmeisje met bloem 35x16x14cm. Cond.: ...
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1850 met porseleinen zuilen en knoppen, compleet met kroon. In goede originele staat , 67x15x13cm.
Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.
Engelse staande klok, 18e eeuw, met bronzen 1-daags uurwerk, gesign. Henry Deykin, Worcester n 1318, met zwart gelakte kast. In originele staat. 195x453x26cm.
Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.
Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.
Eikenhouten Tempus Fugit wandklok ca. 1980 in goede staat (kroontje afgebroken) 80cm. Cond.: R-G
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekkerfunctie. Mooie meekrab kleur, in zeer goede staat 132x37x22cm.
Kleine Duitse koperen reiswekker ca. 1900 in goede originele staat. Veer is goed, uurwerk loopt even en gaat dan stilstaan (vuil) 4,8x5x5cm. Cond.: G
Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.
Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met gongwerk en slagwerk. Compleet en goedwerkend 21x27x15cm.
Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Oude houtgelakte pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt Koehler in zeer goede staat 33x17x10cm.
Oude hangklok ca. 1960, gemerkt Mauthe in zeer goede staat met gebogen glas 40x32x12cm.