Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Hollands barok hangvitrine kastje van eikenhout 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 67x67x17cm.
Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.
Oude mahoniehouten presenteerhouder (Butlertray) 2e helft 20e eeuw in goede staat 96x30x26cm.
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x58x60cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Notenhouten salontafel in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 54x113x57cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Franse 3-laden commode 1e helft 20e eeuw in goede staat 76x79x45cm.
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G