Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...
Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.
Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...
Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Grote Duitse 2-delige glaskast ca. 1800 met schuine hoeken, panelen en schappen. In goede originele staat 255x215x54cm.
Duitse boeren barokkast van eikenhout ca. 1800 (uitneembaar) in goede staat 200x179x62cm.
Hollandse wortelnoten fineer vitrine-opzetkast ca. 1880. In Louis Quinze stijl met origineel beslag, klauwpoten en mooi snijwerk. In goede originele staat 223x130x45cm.
Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...
Klein Hollands empire kabinet ca. 1810 van eikenhout met halve geëboniseerde zuilen en messing capitellen en bronzen beslag in goede staat 190x127x49cm.
Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...
Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.
Mahoniehouten Louis Quinze Hollandse vitrine opzetkast met afgeschuinde zijkanten, 3 lades en 1 deur. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat (porseleinkast) 210x135x50cm.
Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G
Grote Oosterse houtgestoken bank 1e helft 20e eeuw met floraal decor in zeer goede staat 117x78x55cm.
Duitse Louis Philippe secretaire ca. 1870 van mahoniehout fineer op grenen. Oude restaurarties in redelijke staat (lichte fineerschade) 183x104x83cm.
Grote oude eikenhouten kloostertafel met daarbij 6 antieke eikenhouten stoelen. Leder-look bekleding ca. 1880 en koperen nagels. In zeer goede staat 215x89x72cm. en 91x56x59cm.
Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G
Grote moderne eethoek bestaande uit; Fritz Hansen design tafel (201x100x83cm.) en 6 Italiaanse lederen design stoelen (90x50x48cm.). Geheel in zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.
Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.
Noord Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1880 Grunderzeit. Uitneembaar met schappen in zeer goede staat 200x158x56cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok-commode met origineel beslag in zeer goede originele staat 79x56x88cm.
Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.
Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Zeer grote antieke notenhouten wand-kapstok in goede originele staat 100x124x40cm.
Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (slot mist) met panelen en sleevoeten in originele staat 87x147x77cm. Cond.: R-G
Duitse eikenhouten 19e eeuwse hoekkast met glasopzet. 2-Delig met 4 deuren en 2 lades. laat biedermeier ca. 1840. In uitstekende originele staat, mooie kleur 222x122x74cm.
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.
Twee 18e eeuwse Louis Seize stoelen in originele kleur en in goede originele staat 100x58x49cm.
Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G
Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.
Hollandse notenhouten met eikenhouten kussen-rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (met lades) 188x60x168cm. Cond.: G
Zwaar massief eikenhouten 4-deurs dressoir (handarbeid) 2e helft 20e eeuw in goede staat 91x52x200cm.
Schitterende biedermeier 8-kantige mahoniehouten coulissentafel met 1 extra blad ca. 1830. Lichte fineerschade bij 4-spant poot 73x142x188cm. Cond.: R-G
Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.
Duitse eikenhouten dekenkist met gestoken front, sleevoeten en origineel slot. In goede originele staat 68x111x61cm.
Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...
Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.
Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.
Brede Duitse uitneembare boeren eikenhouten kast ca. 1840 in goede originele staat 196x178x62cm.
Oude Hollandse kussenkast met lades en ranken 2e helft 20e eeuw van eikenhout met pallisander. Uitneembaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x170x61cm.
Grote Hollandse antieke uitneembare mahoniehout fineer linnenkast met schappen en lades, ca. 1850,in goede originele staat. 200x156x53cm.
Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G