Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat
Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G
Twee antieke Afrikaanse ivoren slagtand-beelden met Afrikaanse bustes. In goede originele staat 37-38cm.
Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.
Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R
Chinees ivoren 18e eeuw figuur, zeer gedetailleerd gewaad en paardestaart (chips af) 9,5cm. Cond.: G
Chinees ivoren vis met snijwerk, voorstellend twee Chinese figuren in landschap ca. 1900. In zeer goede staat 18,5x5x1cm.
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een rat op stro ca. 1900, 2x5x3cm. Cond.: G
Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 9,5cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke besutes 7x3x5cm. Cond.: G
Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.
Antieke Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis en pijp (voetje gelijmd, verder in zeer goede staat) 15cm.
Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G
Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat
Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.
Twee antieke Chinees ivoren snuifflesjes, bewerkt met figuren en tekst ca. 1900. In goede originele staat 6,3x7,3cm.
Antiek Chinees ivoren sigaren-mondstuk, rondom bewerkt met drakendecor, in zeer goede originele staat 8xø2cm.
Kleine Chinese antiek ivoren netsuke, voorstellend een Chinese man met vismand ca. 1900, in goede staat 3,5cm.
Twee antiek Chinees ivoren bewerkte sigaretten-mondstukken. rondom bewerkt met drakendecor (1x met floraal decor) 8-11cm. Cond.: G