This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

Eiken jachtkast
Result: 425 EUR

Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.

4 Stoelen intarsia
Starting price 400 EUR

Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.

Comtoise
Starting price 200 EUR

Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...

BimBammer
Starting price 60 EUR

Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.

Zaanse klok
Result: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.

Art Deco pendule
Starting price 85 EUR

Art Deco vroege electrische pendule. Koper/vernikkelde basis. Uurwerk in rookglas-montage, beschenen door zuiltjes waarin 15 Watt lampjes zitten. deze zijn in of uit te schakelen. 18x38x8cm.

Bronzen klok met jongen
Starting price 350 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Blauw emaille klokje
Starting price 70 EUR

Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.

Fleischmann 901-9364
Result: 30 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

4 Delen speelgoed
Result: 40 EUR

Vier delen oud speelgoed spoorwegen; 1x blikken Hornby bierwagen ca. 1930, 1x blikken Hornby takelwagen ca. 1930, 1x blikken waterbrug ca. 1930 ongemerkt en 1x Lionel kunststoffen wagon. 16-31cm. Cond...

Trein
Result: 95 EUR

Vooroorlogse Duitse blikken trein van Bing met opdraaimechaniek; lok met tender (origineel), 3 wagons (origineel) en 14 rails (mechaniek werkt, met sleutel), licht bespeeld 11-28cm. Cond.: R-G

Collectie NL
Starting price 60 EUR

Collectie Nederland kinder bedankkaarten en max. kaarten in 2 albums

Nederland voorraad
Starting price 30 EUR

Stockboek met Nederland voorraad

NL spec. FDC
Starting price 25 EUR

Nederland spec. FDC's / couvert etc. in groot album

Nederland 1964-1986
Starting price 90 EUR

Nederland 1964-1986 collectie, automaat boekjes postfris in Davo album

Album CSR
Result: 25 EUR

Postzegelalbum C.S.R. met ca. 1200 zegels uit diverse blokken

Ca. 200 ansichtkaarten
Result: 35 EUR

Kavel van ca. 200 oude vooroorlogse Duitse postkaarten met postzegels in goede staat

1 Gulden 1898
Result: 110 EUR

Zilveren 1 Gulden, Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P

Doosje munten
Result: 50 EUR

Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR

2 Aandelen
Result: 10 EUR

Twee aandelen; 1x Delaware the Denver and Rio Grande Western aandeel van 100 dollar 1-feb-1924 en 1 aandeel van 10 gulden no: 1364 Zijlstra kruidenier Amsterdam van 12-10-1954.

3 Zilveren munten
Starting price 50 EUR

Drie zilveren munten; 2x Crown 1935 Engeland Jubilee munt en 1x Spanje 5Pts. 1884 Cond.: ZFR

Diverse munten
Result: 25 EUR

Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.

Ducaat Holland 1632
Starting price 140 EUR

Ducaat Holland 1632, gesnoeid Cond.: G

6 Zilv. Celtic munten
Result: 130 EUR

6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF