Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.
Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.
Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Vooroorlogse Duitse blikken trein van Bing met opdraaimechaniek; lok met tender (origineel), 3 wagons (origineel) en 14 rails (mechaniek werkt, met sleutel), licht bespeeld 11-28cm. Cond.: R-G
Collectie Nederland kinder bedankkaarten en max. kaarten in 2 albums
Nederland 1964-1986 collectie, automaat boekjes postfris in Davo album
Kavel van ca. 200 oude vooroorlogse Duitse postkaarten met postzegels in goede staat
Drie zilveren munten; 2x Crown 1935 Engeland Jubilee munt en 1x Spanje 5Pts. 1884 Cond.: ZFR
Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.
6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF